Kars Turu

4 Yıldızlı Otelde

kişi başı2199.00 TL

İletişime Geç!
 • Telefon:+90 212 951 04 85
Tıklayın Biz Sizi Arayalım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Kars Turu Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: İstanbul - Kars - Ani

Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde saat 10.15’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 2714 sefer sayılı uçuş ile saat 11.55’de Kars’a uçuş. Kars’a varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile direkt Ani Antik Şehri’ne hareket ediyoruz. Ani gibi önemli bir tarihi kültür mirasını aceleye getirmeden gezmek için yeterli bol vaktimiz olacak. Sonrasında Kars şehir merkezinde otelimize yerleşme.  Kısa bir dinlenmeden sonra Kafkas Dans Gösterileri eşliğinde akşam yemeği için Kars Kaz Evi’nde olacağız. Konaklama otelimizde.


2. Gün: Kars - Doğubeyazıt

Kars’taki otelimizde kahvaltı aldıktan sonra Doğubayazıt gezimiz için yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuz başlayacak. Yol Boyunca heybetli Ağrı Dağı bize eşlik ediyor. En güzel noktalarda fotoğraf çekimi için molalarımız olacak. Yolculuk sonrası Doğubayazıt’a varışımız ile İshakpaşa Sarayı, Eski Doğubayazıt Evi, Ahmed-i Hani Türbesi ve Urartu Kalesi gezip göreceğimiz yerler arasında. Öğle yemeği için adresimiz Ararat Restaurant. Yemek sonrası alışveriş için Doğubayazıt’ın ünlü pasajlarına uğrayacağız. Kars’a dönüş yolumuzda Tuzluca Tuz Mağaraları gezimiz olacak. Akşam üstü Kars’taki otelimize varış. Kısa bir dinlenmeden sonra akşam yemeği için Kars Ayaz Restaurant’a geçiyoruz. Lezzetli yemekleri ile ünlü olan Ayaz Restaurant’ta çok hoşunuza gideceğini umduğumuz spesiyal bir yemek tadacağız. Konaklama otelimizde.


3. Gün: Kars - Çıldır Gölü - İstanbul

Kahvaltı sonrası Kars şehir gezimize başlıyoruz. Şehir gezimizde göreceğimiz yerler arasında Rus mimarisinin örnekleri ile beraber Kars Kalesi, Tarihi Kars Şehir Müzesi, On İki Havariler Kilisesi, Fethiye Camii ve devlet binaları var. Sonrasında alışveriş için serbest zaman. Rehberimiz Celil Bey, isteyenlere ünlü Kars balı ve Kars peyniri alımı için yardımcı olacaktır. Alışverişimizi bitirdikten sonra öğle saatlerinde Çıldır Gölü’ne gitmek için yola çıkıyoruz. Kış mevsimi boyunca üstü buz ve karlarla kaplı olan Çıldır Gölü’nde isteyen misafirlerimizin atlı kızak ve jetskiye binme imkânı olacak. Ayrıca balıkçıların buz kaplı gölde buzu kırıp nasıl balık tuttuklarını seyredeceğiz. İsteyen misafirlerimiz bizzat kendisi balık tutma deneyimini yaşayabilir. Öğle yemeğini Çıldır Gölü’nde Atalay’ın Yerinde alıyoruz. Çıldır Gölü etrafında yemek için tek seçenek olan restoranda Çıldır Gölü’nden tutulan ve lezzetli bir balık olan sarı balığı tadabilirsiniz. Yemek sonrası havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından saat 19.05’de Türk Havayolları’na ait TK 2717 sefer sayılı uçuş ile İstanbul uçuşu. 21.55’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  19 Şubat
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  19.02.20212.199,00 TL2.499,00 TL --Taksitler »

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Kars – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Kars şehir merkezi otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Belirtilen restoranlarda akşam yemeği (2 akşam yemeği)
  • Gezide belirtilen programa göre transfer ve rehberlik hizmetleri
  • Müze ve ören yerleri girişleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Otelde yapılacak kişisel harcamalar
  • Restoranlarda alınacak içecekler
  • Her türlü kişisel harcamalar
  Ek Bilgiler

  REZERVASYON ve SÖZLEŞME ŞARTLARI:

  YOLCU tarafından tarafımıza rezervasyon ile ilgili başvurular ayrıntılı Gezi Programı’na göre sözlü (telefon, acente ziyareti) veya yazılı olarak (mektup, faks, e-posta) yapılabilir. Firmamız tarafından başvurulara göre öncelik sıralaması yapılır. YOLCU’ ya seyahati teyit edilir. Eğer kontenjan dolu ise ve YOLCU talep ediyorsa yedek listeye alındığı bildirilir. Firmamız, ön ödemenin rezervasyon formunda bildirildiği şekilde ve tarihte yapılmaması durumunda başvuruyu koşulsuz ve nedensiz tek taraflı olarak iptal etme hakkına haizdir. Bu durumda yazılı ya da sözlü geri bildirim ön koşulu yoktur. Firmamızdan teyit ve onay alınmadan bir gezi için bankaya para yatırılamaz. Böyle bir havale yada ödeme yapan kişinin tur programına kendiliğinden dahil edilmesini sağlamaz ve para yatırana iade edilir. Böylesi yanlış bir havalenin iade masrafları YOLCU’ ya aittir.

  Satış Sözleşmesi’nin YOLCU tarafından okunup yazılı veya elektronik ortamda (E-mail, telefon mesajı, WhatsApp, vs..) teyit edilip onaylanması, ön ödemenin yapılmış olması, rezervasyonun kesinleşmesi için ön koşuldur. YOLCU ödeme yaptıktan sonra tüm Satış Sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır.

  Döviz olarak yapılacak ödemelerde sözleşmedeki döviz cinsi olan birimle ödeme yapılacaktır.

  Rezervasyon kayıt anında toplam ücretin %50’si alınır.

  Tur kalkış tarihinden 45 gün öncesinde tüm bakiyelerin kapatılması gerekmektedir.

  Rezervasyon işlemleri onaylandıktan sonra tüm uçak, otel, sigorta ve yurt dışı hizmet işlemleriniz yapılmaktadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra özellikle uçak ve otellerde, iptal talep edildiği takdirde firma olarak tarafımıza ceza uygulaması yapılabilmektedir. YOLCU rezervasyon işlemlerini yaptıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iptal talep ettiği takdirde aşağıdaki İptal Koşullarını da kabul etmiş sayılır.  

  İptal Şartları

  İptal Koşulları: 

  YOLCU, tur başlangıç tarihinden;  

  90 gün ya da öncesine kadar rezervasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %20’si iade edilemez.

  90-70 gün arasına kadar rezeryasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %40’ı iade edilemez.

  69-40 gün arasına kadar rezeryasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %50’si iade edilemez.

  39-20 gün arasına kadar rezeryasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %70’i iade edilemez.

  19- 0 gün arasına kadar rezeryasyonunu iptal ettiği takdirde toplam tur ücretinin %100’ü iade edilemez.

  ** Tur programında belirtilmiş olan tüm havayolu uçuşlarının ücreti ve iadeleri, ilgili havayolunun belirlediği koşullara bağlıdır. Dolayısıyla, havayolu uçuşlarına ait ücretleri iptal tarihine bakılmaksızın Yolcu’dan tahsil edilip, kalan rakam İptal Koşulları ve süreye bağlı olarak iade edilir.

  Vize Bilgileri

  Kars Turu Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?