Teşvik Gezileri

INCENTIVE/ Outgoing ve Incoming

TOPLANTI ORGANİZASYONU

 

Bir kurumun enerjisini harekete geçirmenin, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmanın en etkin yollarından biri, motivasyon programları. İş ortaklarımızın verimini, çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel projeler tasarlıyoruz. Dünyanın farklı noktalarında düzenlediğimiz yaratıcı etkinliklerle zenginleşen, rehber anlatımlı, temalı motivasyon gezileri sayesinde, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artıran ve bireyin tüm potansiyelini en verimli şekilde kullanabileceği uygun ortamları tasarlıyoruz.

 

Outgoing:
Projelerimizi, yurt dışında birçok ülkede yer alan güçlü partnerlerimizle birlikte etkinlik öncesinde etüt ve planlama çalışmaları yaparak, bölgesel dinamikler doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

 

Incoming:
Yurtdışından Türkiye’ye gelen yabancı misafirlerimizin en iyi şekilde ağırlanması için farklı temalarda organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizin hedeflediği etkiyi yaratacak uygun iletişim alanlarını belirleyip, bölgeye özel konsept etkinlikler hayata geçiriyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

Bayi toplantıları

Dönem sonu toplantıları

Okul gezileri

Kültürel geziler

Motivasyon gezileri

Ticari heyet gezileri

Maç turları

Teşvik gezileri

Kongre katılımları

Konaklama

Toplantı

Ulaşım

Çevre gezileri

Yeme & içme hizmetleri

Grup aktiviteleri

Rehberlik